Атқарылған жұмыстар туралы мәлімет

20шы қарашада мектепте математика, информатика және физика пәндеріне арналған апталық өтті. Осыған орай оқушылармен жиналыста апталықтын жоспары айтылды. Сондай-ақ, дәліздерде тапсырмалармен, жұмбақтармен, ойындармен безендірілді.

Бүгін мектебімізде әлеуметтік педагог Ирина Анатольевна Копотилова АИТВ/ЖИТС-тың алдын алу бойынша жұмыс жүргізді. 8-11 сынып оқушылары үшін АИТВ/ЖИТС туралы фильм көрсетілді және білімдерін бекіту мақсатында АИТВ/ЖИТС мәселелері бойынша білім деңгейін анықтау мақсатында тест өткізілді.
21 қазан күні "Чириковка орта мектебі" КММ мектептің өзін-өзі басқарудағы жыл сайынғы Президент сайлауы өткізілді.
Сегодня в КГУ «Чириковская средняя школа» старший прокурор прокуратуры Есильского района Мячина Елена Владимировна в 8-11 классах провела лекцию по профилактике правонарушений среди несовершеннолетних , а также по половой неприкосновенности.
11 қазан әлем бойынша Халықаралық қыздар күні аталып өтілуде.  Бұл білімге қол жеткізу, мәжбүрлі некеге тұру, мәжбүрлі балалар еңбегі және гендерлік зорлық-зомбылық мәселелері. Әлеуметтік педагог Копотилова Ирина Анатольевна қыздарды өмірдің басынан кәмелетке дейінгі тәрбиенің маңыздылығын атап өтті, сонымен қатар оларды тамаша мереке – Халықаралық қыздар күнімен құттықтады!
Қазақстанда 1 қазан күні барлық әлемде Халықаралық қадірлі адамдар күні мейрамы аталып өтіледі. Мектеп оқушылары мейраммен құттықтады. Барлықтарыңызға зор денсаулық, ұзақ ғұмыр, бақыт және де тамаша көңіл күй тілейміз.
Бүгін, 28 қыркүйек күні «Чириковская ОМ» КММ-де 8-11 сынып оқушыларымен Есіл ауданы ІІБ бастығының бірінші орынбасары полиция полковнигі Б.Б.Жумагазинның , жасөспірімдер полиция аға лейтенанты Ж.Д.Жанобаева және Есіл аудандық ПБ басты,ы О.В.Войцеховскийдің қатысуымен «Кәмелетке толмағандардың құқық бұзушылықтары, әкімшілік және қылмыстық жауапкершілік» тақырыптары бойынша; «Мектептегі қорқыту»; «Абайлаңыздар, алаяқтар! ; «Жасөспірімдердің әлеуметтік желілерге тәуелділігінің алдын алу» тақырыптары бойынша әңгімелесу сағаты өткізді.
Image
Бүгін мектебімізде Тілдер күніне арналған іс - шаралардың қорытындысы өтті. Осыған орай салтанатты жиын өткізіліп, жеңімпаз сыныптар мен оқушылар марапатталды.

Байланыстар

Мекен-жайы: СҚО, Есіл ауданы,